SuperLoad.cz - stahování ze share serverů s jedním účtem

Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

Amazing Spider-Man online

Film Amazing Spider-Man Amazing Spider-Man, The

Amazing Spider-Man

V orig.: Amazing Spider-Man, The
Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy, Thriller

The Amazing Spider-Man je příběhem Petera Parkera (Garfield), mezi svými vrstevníky nepříliš oblíbeného středoškoláka, kterého v dětství opustili rodiče a jeho výchovy se ujali strýček Ben (Sheen) a tetička May (Field). Jako většina dospívajících se Peter snaží zjistit, kým vlastně je a proč se z něj stal člověk, kterým je. Současně má plnou hlavu starostí se svou první středoškolskou láskou Gwen Stacyovou (Stone) a společně proplouvají úskalími lásky, závazků a tajemství.

Film Amazing Spider-Man online

Film Amazing Spider-Man onlineFilm Amazing Spider-Man online ke shlédnutí

Ve filmu Amazing Spider-Man, který v roce 2012 režíroval Marc Webb, si zahrály: Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Sally Field, Martin Sheen, Denis Leary, C. Thomas Howell, Chris Zylka, Stan Lee, Irrfan Khan, Kelsey Chow a další... Scénář napsal Steve Kloves, James Vanderbilt, Alvin Sargent a hudbu má na svědomí James Horner. Shlédněte film Amazing Spider-Man online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem Amazing Spider-Man, The měl českou premiéru 12.07.2012.