SuperLoad.cz - stahování ze share serverů s jedním účtem

Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

Babovřesky online

Film Babovřesky Babovřesky aneb z dopisu venkovské drbny

Babovřesky

V orig.: Babovřesky aneb z dopisu venkovské drbny
Žánr: Komedie

Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvnou komedií ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Slovy režiséra: Je to prostě film tak 'trošku' ze života. Po smrti stoleté Trudy zůstanou na konci vesnice lukrativní pozemky se starým domem.

Film Babovřesky online

Film Babovřesky online



Film Babovřesky online ke shlédnutí

Ve filmu Babovřesky, který v roce 2013 režíroval Zdeněk Troška, si zahrály: Lukáš Langmajer, Veronika Žilková, Pavel Kikinčuk, Lucie Vondráčková, Jan Dolanský, Jana Synková, Jana Altmannová, Miro Noga, Jitka Sedláčková, Lucie Bílá a další... Scénář napsal Zdeněk Troška, Marek Kališ a hudbu má na svědomí Karel Vágner. Shlédněte film Babovřesky online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem Babovřesky aneb z dopisu venkovské drbny měl českou premiéru 14.02.2013.