SuperLoad.cz - stahování ze share serverů s jedním účtem

Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

Bez kalhot online

Film Bez kalhot Báječný Mike

Bez kalhot

V orig.: Báječný Mike
Žánr: Drama, Komedie

Ve svém filmu režisér Steven Soderbergh otevírá dveře do světa mužských striptérů. Film je inspirován zkušenostmi Channinga Tatuma z dob, kdy pracoval jako striptér a o své herecké kariéře pouze snil. Tatum však ve snímku nehraje sám sebe, ale svého staršího rádce Mika. Jeho postavu ztvárnil Alex Pettyfer. Matthewa McConaugheyho uvidíme v roli Dallase, vysloužilého striptéra a současného majitele klubu, v němž Mike se svým žákem vystupují.

Film Bez kalhot online

Film Bez kalhot onlineFilm Bez kalhot online ke shlédnutí

Ve filmu Bez kalhot, který v roce 2012 režíroval Steven Soderbergh, si zahrály: Alex Pettyfer, Channing Tatum, Matthew McConaughey, Matt Bomer, Wendi McLendon-Covey, Joe Manganiello, Olivia Munn, Betsy Brandt, Mircea Monroe, Riley Keough a další... Scénář napsal Reid Carolin a hudbu má na svědomí . Shlédněte film Bez kalhot online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem Báječný Mike měl českou premiéru 12.07.2012.