SuperLoad.cz - stahování ze share serverů s jedním účtem

Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

Bídníci online

Film Bídníci Misérables, Les

Bídníci

V orig.: Misérables, Les
Žánr: Krimi, Drama, Romantický

Jean Valjean se dostal na galeje za to, že ukradl kousek chleba pro svou hladovějící rodinu. Díky neúspěšným pokusům o útěk byl z nucených prací propuštěn až po dvaceti letech, v roce 1812, jako skutečný zločinec, který bez skrupulí lže a krade. Sílu změnit svůj osud dala Valjeanovi až neuvěřitelná dobrota starého biskupa, který před policií zapřel jeho loupež. O deset let později je z bývalého galejníka vážený starosta městečka Vigau. Naneštěstí je novým velitelem místní policie jmenován inspektor Javert, který zná Valjeana z galejí.

Film Bídníci online

Film Bídníci onlineFilm Bídníci online ke shlédnutí

Ve filmu Bídníci, který v roce 1998 režíroval Bille August, si zahrály: Liam Neeson, Geoffrey Rush, Uma Thurman, Claire Danes, Hans Matheson, Reine Brynolfsson, Toby Jones, Václav Chalupa, Janet Henfrey, Zdeněk Hess, Jan Kuželka a další... Scénář napsal a hudbu má na svědomí Basil Poledouris. Shlédněte film Bídníci online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem Misérables, Les měl českou premiéru 08.10.1998.