SuperLoad.cz - stahování ze share serverů s jedním účtem

Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

Enderova hra online

Film Enderova hra Ender's Game

Enderova hra

V orig.: Ender's Game
Žánr: Sci-Fi, Dobrodružný, Akční

Země přežila devastující mimozemský útok, je zničená a je jasné, že příští invaze bude totální a její výsledek definitivní. Lidstvo se proto rozhodne vycvičit novou generaci geniálních dětí na válečníky a vojevůdce, kteří mají misky vah v příští nevyhnutelné bitvě naklonit na naši stranu. Ti nejlepší a nejnadanější jsou vybráni a posláni do Válečné školy na orbitální stanici v kosmu, kde musí podstoupit mnohaletý výcvik a nekonečnou soutěž o to, kdo se nakonec stane hlavním velitelem mezinárodních sil.

Film Enderova hra online

Film Enderova hra onlineFilm Enderova hra online ke shlédnutí

Ve filmu Enderova hra, který v roce 2013 režíroval Gavin Hood, si zahrály: Asa Butterfield, Abigail Breslin, Hailee Steinfeld, Harrison Ford, Ben Kingsley, Viola Davis, Moises Arias, Aramis Knight, Nonso Anozie, Andrea Powell a další... Scénář napsal Gavin Hood a hudbu má na svědomí Steve Jablonsky. Shlédněte film Enderova hra online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem Ender's Game měl českou premiéru 31.10.2013.