Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

Hunger Games online

Film Hunger Games Hunger Games, The

Hunger Games

V orig.: Hunger Games, The
Žánr: Sci-Fi, Dobrodružný, Akční, Thriller

V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games – zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život. Šestnáctiletá Katniss chce zachránit svou sestru, která byla vylosována a nabídne svou účast dobrovolně.

Film Hunger Games online

Film Hunger Games online

Film Hunger Games online ke shlédnutí

Ve filmu Hunger Games, který v roce 2012 režíroval Gary Ross, si zahrály: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Elizabeth Banks, Liam Hemsworth, Willow Shields, Leven Rambin, Wes Bentley, Woody Harrelson, Stanley Tucci, Dayo Okeniyi a další... Scénář napsal Gary Ross, Suzanne Collins, Billy Ray a hudbu má na svědomí James Newton Howard. Shlédněte film Hunger Games online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem Hunger Games, The měl českou premiéru 22.03.2012.