Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

Jack a obři online

Film Jack a obři Jack the Giant Slayer

Jack a obři

V orig.: Jack the Giant Slayer
Žánr: Fantasy, Dobrodružný

Když mladý farmářský dělník náhodou otevře bránu dělící náš svět od hrůzostrašných obrů, vzplane nanovo starodávná válka. Obři po dlouhých staletích vtrhnou na Zemi a snaží získat zpět území, o která v minulosti přišli. Mladý Jack (Nicholas Hoult) se jim v tom snaží zabránit a je tak přinucen vybojovat nejtěžší bitvu svého života. V boji za království, jeho obyvatele a lásku statečné princezny čelí nezadržitelnému přívalu válečníků, o kterých si až dosud myslel, že existují pouze v legendách … a sám tak má příležitost stát se legendou.

Film Jack a obři online

Film Jack a obři online

Film Jack a obři online ke shlédnutí

Ve filmu Jack a obři, který v roce 2013 režíroval Bryan Singer, si zahrály: Nicholas Hoult, Eleanor Tomlinson, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Ian McShane, Eddie Marsan, Ewen Bremner, Bill Nighy, John Kassir, Ralph Brown, Mingus Johnston a další... Scénář napsal Darren Lemke, Christopher McQuarrie, Dan Studney a hudbu má na svědomí John Ottman. Shlédněte film Jack a obři online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem Jack the Giant Slayer měl českou premiéru 04.04.2013.