Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

Kameňák 4 online

Film Kameňák 4 Kameňák 4

Kameňák 4

V orig.: Kameňák 4
Žánr: Komedie

Po deseti letech se nám opět představují oblíbení hrdinové městečka Kameňákov v plné parádě. Pepanovi (V.Vydra) odjela žena Vilma do Austrálie za jejich dcerou a Pepan se synem Pepíkem tak žijí v ryze mužské domácnosti, kde není navařeno a vyžehleno a kde vybuchují vajíčka v mikrovlnné troubě. Kolem Pepana usilovně krouží učitelka Vlasta (D. Morávková), která vycítila příležitost zaplnit místo po Vilmě. Pepan je však zcela zaneprázdněn novou budoucností – stal se starostou Kameňákova. Po svém předchůdci zdědil přizpůsobivého tajemníka Bohouše (B. Klepl).

Film Kameňák 4 online

Film Kameňák 4 online

Film Kameňák 4 online ke shlédnutí

Ve filmu Kameňák 4, který v roce 2013 režíroval Ján Novák, si zahrály: Václav Vydra nejml., Dana Morávková, Josef Laufer, Hana Čížková, Lucia Molnárová, Jan Skopeček, Lubomír Lipský st., Václav Glazar, Lenka Vacvalová a další... Scénář napsal Marcel Bystroň a hudbu má na svědomí Walda Gang. Shlédněte film Kameňák 4 online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem Kameňák 4 měl českou premiéru 10.10.2013.