SuperLoad.cz - stahování ze share serverů s jedním účtem

Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

Ledové království online

Film Ledové království Frozen

Ledové království

V orig.: Frozen
Žánr: Animovaný, Muzikál, Fantasy, Dobrodružný, Komedie, Rodinný

Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.

Film Ledové království online

Film Ledové království onlineFilm Ledové království online ke shlédnutí

Ve filmu Ledové království, který v roce 2013 režíroval Chris Buck, Jennifer Lee, si zahrály: Kristen Bell, Idina Menzel, Josh Gad, Jonathan Groff, Alan Tudyk, Eva Bella, Ciarán Hinds, Santino Fontana a další... Scénář napsal Jennifer Lee, Shane Morris a hudbu má na svědomí Christophe Beck. Shlédněte film Ledové království online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem Frozen měl českou premiéru 28.11.2013.