Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

LEGO příběh online

Film LEGO příběh Lego Movie, The

LEGO příběh

V orig.: Lego Movie, The
Žánr: Animovaný, Akční, Komedie, Rodinný

Příběh 3D filmu, natočeného pomocí počítačové animace podle původního scénáře, sleduje osudy Emmeta, obyčejné, pravidel dbalé a dokonale průměrné mini-figurky LEGO, která je omylem považována za nejvýjimečnější osobu, která jediná může zachránit svět. Je odveden do společenstva cizinců, kteří se vydali na velkolepou výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takovou cestu až k popukání zoufale nepřipraven.(Warner Bros.

Film LEGO příběh online

Film LEGO příběh online

Film LEGO příběh online ke shlédnutí

Ve filmu LEGO příběh, který v roce 2014 režíroval Phil Lord, Chris Miller, Chris McKay, si zahrály: Channing Tatum, Elizabeth Banks, Morgan Freeman, Liam Neeson, Will Ferrell, Alison Brie, Charlie Day, Chris Pratt, Will Arnett, Nick Offerman, Jonah Hill a další... Scénář napsal Phil Lord, Chris Miller a hudbu má na svědomí Mark Mothersbaugh. Shlédněte film LEGO příběh online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem Lego Movie, The měl českou premiéru 06.02.2014.