Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

Millerovi na tripu online

Film Millerovi na tripu We're the Millers

Millerovi na tripu

V orig.: We're the Millers
Žánr: Komedie, Krimi, Road movie

David Burke (Sudeikis) je bezvýznamný dealer marihuany, jehož klientelu tvoří šéfkuchaři a matky v domácnosti, o kterých si myslí, že se věnují ledasčemu jinému. Takže co by se tak asi mohlo zvrtnout? Všechno. Ačkoli se snaží z pochopitelných důvodů být spíše nenápadný, dostane se mu tvrdého ponaučení, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán: pokusí se totiž pomoci několika místním puberťákům, ale jeho samotného nakonec přepadne trojice pouličních grázlů.

Film Millerovi na tripu online

Film Millerovi na tripu online

Film Millerovi na tripu online ke shlédnutí

Ve filmu Millerovi na tripu, který v roce 2013 režíroval Rawson Marshall Thurber, si zahrály: Jennifer Aniston, Jason Sudeikis, Will Poulter, Emma Roberts, Ed Helms, Nick Offerman, Kathryn Hahn, Molly C. Quinn, Tomer Sisley, Matthew Willig, Luis Guzmán a další... Scénář napsal Sean Anders, John Morris a hudbu má na svědomí Theodore Shapiro. Shlédněte film Millerovi na tripu online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem We're the Millers měl českou premiéru 29.08.2013.