Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

Osamělý jezdec online

Film Osamělý jezdec Lone Ranger, The

Osamělý jezdec

V orig.: Lone Ranger, The
Žánr: Western, Dobrodružný, Akční

Indiánský bojovník Tonto (Johnny Depp) se dělí o dosud nevyřčené příběhy, které způsobily proměnu Johna Reida (Armie Hammer), muže zákona, v legendu spravedlnosti – společně s diváky se vydává na divokou jízdu plnou velkolepých překvapení a humorných neshod, které musejí oba rozpačití hrdinové překonat, aby dokázali společně bok po boku bojovat s lidskou chamtivostí a korupcí.

Film Osamělý jezdec online

Film Osamělý jezdec online

Film Osamělý jezdec online ke shlédnutí

Ve filmu Osamělý jezdec, který v roce 2013 režíroval Gore Verbinski, si zahrály: Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter, James Badge Dale, Barry Pepper, James Frain, Leon Rippy a další... Scénář napsal Ted Elliott, Terry Rossio, Justin Haythe a hudbu má na svědomí Hans Zimmer. Shlédněte film Osamělý jezdec online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem Lone Ranger, The měl českou premiéru 04.07.2013.