Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

Plán útěku online

Film Plán útěku Escape Plan

Plán útěku

V orig.: Escape Plan
Žánr: Akční, Thriller, Mysteriózní

Ray Breslin (Sylvester Stallone) je útěkář na objednávku. Živí se totiž jako expert na infrastrukturu vězeňských zařízení. Nechává se v nich zavírat a hledá skuliny v zabezpečovacích systémech, které jsou pak následně na základě jeho analýz - a efektních útěků - odstraňovány a zdokonalovány. Nyní nastupuje výkon trestu k nové zakázce, ale ouha: vězeňský komplex, ve kterém se ocitl, byl kompletně postaven na základě jeho dosavadních poznatků a připomínek k zabezpečení věznic.

Film Plán útěku online

Film Plán útěku online

Film Plán útěku online ke shlédnutí

Ve filmu Plán útěku, který v roce 2013 režíroval Mikael Håfström, si zahrály: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, James Caviezel, Vinnie Jones, Vincent D'Onofrio, Curtis "50 Cent" Jackson, Amy Ryan, Caitriona Balfe, Sam Neill a další... Scénář napsal Miles Chapman, Jason Keller a hudbu má na svědomí Alex Heffes. Shlédněte film Plán útěku online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem Escape Plan měl českou premiéru 17.10.2013.