SuperLoad.cz - stahování ze share serverů s jedním účtem

Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

V zajetí démonů online

Film V zajetí démonů Conjuring, The

V zajetí démonů

V orig.: Conjuring, The
Žánr: Horor, Thriller, Životopisný

Hrůzostrašný případ z domu v Amityville nebyl první – ještě dříve došlo k záhadným děsivým událostem v Harrisville. Film „V zajetí démonů, natočený podle skutečných událostí, vypráví hrůzný příběh světově proslulých vyšetřovatelů paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenových, kteří byli pozváni na odlehlou farmu, aby pomohli rodině terorizované temnými silami. V nejhrůzostrašnějším případu svého života jsou Warrenovi nuceni utkat se s mocnou démonickou bytostí.

Film V zajetí démonů online

Film V zajetí démonů onlineFilm V zajetí démonů online ke shlédnutí

Ve filmu V zajetí démonů, který v roce 2013 režíroval James Wan, si zahrály: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron Livingston, Lili Taylor, Shanley Caswell, Joey King, Hayley McFarland, Christy Johnson, Mackenzie Foy, John Brotherton a další... Scénář napsal Chad Hayes, Carey Hayes a hudbu má na svědomí Joseph Bishara. Shlédněte film V zajetí démonů online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem Conjuring, The měl českou premiéru 25.07.2013.