SuperLoad.cz - stahování ze share serverů s jedním účtem

Filmy online

Sledujte filmy online v pohodlí vašeho domova. Nejnovější filmové hity aktuálně promítané v kinech. Shlédněte největší filmové pecky online.

Vlk z Wall Street online

Film Vlk z Wall Street Wolf of Wall Street, The

Vlk z Wall Street

V orig.: Wolf of Wall Street, The
Žánr: Životopisný, Komedie, Drama, Krimi

Film Vlk z Wall Street přináší podívanou z doby, kdy na Wall Street vládla pravidla Divokého Západu. Jen místo pistolníků na koních se tu prohánějí jachty a nahé blondýny a místo prachu nad prérií víří vzduchem bankovky. Někdy dokázal vydělat i 12 milionů dolarů za pouhé tři minuty. A peníze uměl také pěkně roztáčet. V jeho kancelářích běžně defilovala nahá dívčí dechovka, šňupaly se velehory kokainu, pořádaly se závody v házení trpaslíky, opice jezdily na kolečkových bruslích a se svou ženou souložil na matraci ze samých bankovek.

Film Vlk z Wall Street online

Film Vlk z Wall Street onlineFilm Vlk z Wall Street online ke shlédnutí

Ve filmu Vlk z Wall Street, který v roce 2013 režíroval Martin Scorsese, si zahrály: Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Margot Robbie, Kyle Chandler, Jon Bernthal, Matthew McConaughey, Jean Dujardin, Cristin Milioti, Rob Reiner, Jon Favreau a další... Scénář napsal Terence Winter a hudbu má na svědomí Howard Shore. Shlédněte film Vlk z Wall Street online česky, nebo v původním znění s cz titulky. Film s původním názvem Wolf of Wall Street, The měl českou premiéru 16.01.2014.